naše výhody

Dodanie do 24 hodín

Každý produkt, ktorý máme na sklade sa snažíme čo najrýchlejšie dopraviť k vám. Kdekoľvek na Slovensko a bez vážnych komplikácií objednaný tovar doručíme do 24 hodín. V prípade tovaru objednávaného od dodávateľa a následné prijatie na sklad sa taktiež snažíme o čo najrýchlejšie dodanie priamo k vám!

Technické výkresy

V prípade špecifických požiadaviek vám radi pomôžeme s technickými nákresmi. Dôkladne s vami preberieme každý detail nákresu a prípadné nedostatky spolu doladíme.

naše výhody
naše výhody

Odborné poradenstvo

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne produktov alebo iných nejasností sa na nás môžete obrátiť. Zodpovieme každú vašu otázku a radi vám poradíme. Naše kontaktné údaje nájdete na stránke KONTAKT

Dlhoročné skúsenosti

Naša firma má v tejto oblasti už dlhoročné skúsenosti. Za tie roky sme už dodali reťaze a príslušenstvo mnoho veľkým závodom i menším podnikom s pásovou výrobou. Neposkytli sme im len produkty ale aj naše odborné vedomosti. Neustále rozširovanie vedomostí a úzka komunikácia so zákazníkmi našu firmu posúva stále ďalej. Sme vďační za každého spokojného zákazníka a snažíme sa ich počet neustále zvyšovať.

naše výhody
naše výhody

Reťaze skladom

Väčšinu produktov ponúkaných na stránke máme uložené v našom sklade. Snažíme sa naskladňovať čo najviac produktov aby sme vám ich v prípade objednania doručili čo najskôr.

Zákazková výroba reťazových kolies

Potrebujete reťazové kolesá na mieru? Zariadime výrobu podľa vašich špecifických požiadaviek a čo najrýchlejšie doručenie priamo k vám. Radi vyhovieme každému zákazníkovi a všetkým jeho požiadavkám.

naše výhody